V četrtek, 20.2.2019, je na naši šoli potekalo polfinale državnega tekmovanja v skokih z male prožne ponjave. Osnovno šolo Antona Ukmarja so zastopale učenke od 1. do 9. razreda (VERGAN RUBY, BLATNIK JULIJA, SEVER KIM, FONTANOT FIONA, ULČAR ANA, JURIŠIĆ KATJA, BENČIČ VITA, ŠTRUBELJ SARA, BEDENE BELANA, OVCHINNIKOVA ALEXANDRA, MIA SEVER, HORVAT SARA, , GROŠIĆ SORAJA, STOJANOVIČ ZARJA ERIKA, ŠTRAVS GAJA, UGRIN BON NOEL, LOVREČIČ MARUŠA, SIKUR FIONA, TAYRA MADŽAROVIĆ, NINA KARAPANDŽIĆ, PRAŽNIKAR RONJA, LELIĆ AJLA, SUKANOVIĆ LEJLA, MELANI FRANCA, VAJGEL MIA, POROČNIK MANCA, SIKUR AURORA, MADŽAROVIĆ DAYNA, BELEC TAJDA, KASTELIC ANET).
Najmlajše deklice so dosegle  3. mesto, mlajše deklice 2. mesto, starejše deklice pa več kot odlično 1. mesto. Posamezno je na stopničkah stala mlajša deklica Tayra Madžarović.


V finalu državnega tekmovanja, ki je na naši šoli potekalo v ponedeljek, 25. 3. 2019, so državne podprvakinje postale mlajše deklice (TAYRA MADŽAROVIĆ, STOJANOVIČ ZARJA ERIKA, FIONA SIKUR, LOVREČIČ MARUŠA, MIA SEVER). Posamezno je državna prvakinja postala TAYRA MADŽAROVIĆ. Starejše deklice (SUKANOVIĆ LEJLA, PRAŽNIKAR RONJA, MADŽAROVIĆ DAYNA, KASTELIC ANET, MELANI FRANCA) so bile 4.najboljše v državi.
Iskrene čestitke vsem tekmovalkam za odlične uspehe!!