Na naši šoli so potekale od 26. 6. do 13. 7. 2018 aktivne počitnice, na katerih so bili otroci res aktivni. Učiteljice so otrokom risale poljubne tetovaže s flomastri za kožo, učenci so pod mentorstvom izdelovali "šparovčke", barvali pobarvanke, izdelovali risane junake, igrali namizni nogomet, šivali (izdelali so si predpasnike), pletli zapestnice, izdelovali so predmete iz das mase, navijali smo na rokometnih tekmah, saj smo gostili Eurofest na naši šoli, risali s kredami, risali na kamne, sestavljali sestavljanke, plesali in peli, se sprehajali ob morju.

Aktivne počitnice so vključevale tudi različne športne igre in plavanje. Poleg tega so imeli učenci dva tedna na voljo modelarske delavnice, kjer so izdelovali ladjice, spoznavali robotke. Več fotografij si lahko pogledate na spletni strani šole.