V ponedeljek, 27. 5. 2024, je na atletskem stadionu v Kopru potekalo področno šolsko tekmovanje v atletiki (posamično) za mlajše in starejše dečke ter deklice. Predstavnikov naše šole je bilo veliko. Zahvaljujemo se jim za udeležbo in čestitamo prav vsem, saj je sodelovanje vselej najpomembnejše. Naše učenke in učenci so dosegli odlične rezultate. Starejše deklice: Veronika Geršek, skok v višino – 1. mesto; Neža Vončina, vortex – 2. mesto; Manca Unterlechner, Katja Kraševec, Živa Kovač, Katarina Krstič, štafeta – 2. mesto; Katarina Krstić, 300m – 3. mesto; Neja Madruša, 1000m – 3. mesto. Starejši dečki: Žiga Kržič,1000m – 2. mesto; Eduardo Vukovich, vortex – 3. mesto. Mlajše deklice: Mila Kojič, 600m – 3. mesto; Irineja Drobnjak, vortex – 3. mesto. Vsem tekmovalcem še enkrat iskrene čestitke za odlične nastope in borbenost!

Dostopnost